Robot kol faaliyetleri

Mitsubishi Robot kol ve ABB Robot kol ile ;

​ Paketleme uygulamaları, Taşıma uygulamaları, Boyama uygulamaları, Montaj uygulamaları, Kaynak Proses uygulamaları, Paletleme uygulamaları, Besleme uygulamaları yapmaktayız.

Scada Sistem Uygulamaları

SCADA sistem tasarımı ve programlama hizmeti veriyoruz. Önde gelen SCADA yazılımları ile tesisinize güç katıyor ve uzaktan denetimleri sağlıyoruz. Aynı zamanda tesisinizdeki yetkilendirdiğiniz personelinize bu alanda eğitimler vererek, erişilebilir, ve müdahale edilebilir sistemler kuruyoruz.

PLC Uygulamaları

Şirketimiz PLC uygulamaları alanında, proses kontrol , makine imalatı, veri izleme sistemleri, kontrol otomasyonları , Bina otomasyonları tasarlamaktadır. CC-Link ve Ethercat protokolleri ile uzak IO sistemlerinde projeler tasarlıyoruz.

Endüstri 4.0 Projeleri

Fiziksel Sistemlerin, birbiri ile iletişim kurmasını , insanlar ve akıllı fabrikalar birbiriyle iletişim kurmasını sağlıyoruz.

Endüstri 4.0 Avantajları ? Sistemin izlemesini sağlar, arıza teşhislerini kolaylaştırır, sürdürebilirlik artar, verimlilik artar,maliyetler azalır, yeni hizmet ve iş modeller geliştirilir.